Akrilik Cami Halıları

Cami Halıları

Göbekli Cami Halıları
Saflı Cami Halıları
Seccadeli Cami Halıları

Asil Cami Halısı Modelleri

Cami halısı sektöründe lider marka Asil Halı, camilerinizin görselliğini zirveye taşımak için sizleri bekliyor!

Türkiye’ nin sektörde ilklerinden olan ve yıllar içerisinde, müşteri talepleri doğrultusunda hizmetlerini güncel tutmuş, kalite standartlarını hep yükseltmiş firmamız, size sayısız renk ve desen seçeneği sunuyor!

Caminizin halısını değiştirmeye karar verdiğinizde, alacağınız halı ile ilgili belli kriterler bulunur. Halının leke tutmaması, kolay temizlenebilirlik ve formunu koruma gibi pratik kullanım standartlarını karşılayacak niteliklerini sağladıktan sonra geriye elbetteki göz zevkinize hitap etmesi kalacaktır. Konu cami halısı modelleri olduğunda Asil Halı olarak size beklentilerinizin de üstünde bir desen ve renk yelpazesi sunuyoruz!

Yüzlerce deseni bir çok renk alternatifiyle sunan mevcut kataloğumuz, size sadece bir fikir edindirmek üzere var. Dilerseniz kendi taleplerinize göre özel desen çizimi yapıyor, sizin göz zevkinize göre renk kombinasyonları yapıyoruz. Desen ve renklerin caminizle uyumu konusunda size profesyonel tasarım kadrosuyla danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Bizim desteğimiz ile belirlediğimiz cami halısı modeli ni, fotoğrağını çekip gönderdiğiniz görsele bilgisayar üzerinden yerleşiminiz yapıyoruz. Böylece hangi cami halısı modeli ve cami halısı renk daha çok uyum sağlar ise en iyi sonucu elde ederek projeyi tamamlıyoruz.

Zengin cami halısı modelleri uygun fiyatlar ile Asil Halı’ da sizler ile buluşuyor. Kendi cami halısı modelini kendiniz belirleyin. Tasarımı size özel olsun.

Asil Cami Halısı Fiyatları
Dilediğiniz halıyı en üst kalitede ve profesyonel döşeme hizmeti ile beraber en uygun fiyata edinebileceğiniz biliyor muydunuz?

Kayseri çıkışlı firmamız, 80 yılı aşkın süredir duvardan duvara proje halılarda, özellikle Cami Halısı sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekte. Tamamen müşteri talepleri doğrultusunda, istenilen malzeme, desen ve kalitede halı üretimi ve serimi ile tercihe göre anahtar teslim proje çalışmakta olan Asil Halı, uygun cami halısı fiyatları ile de müşterilerin dikkatini çekmektedir.

İplik cinsi, malzeme kalitesi (ilmek sıklığına bağlı olarak halı ağırlığı) ve projenin büyüklüğüne göre değişmekte olan cami halısı fiyatları, caminin boyutu büyüdükçe daha da ucuzlamaktadır. Desen ve renk gibi görsel faktörler halı fiyatlarında herhangi bir artışa neden olmamaktadır.

Halı projelerinde cami halısı fiyatının yüksek olması, cami halılarının kaliteli olacağına ve iyi bir hizmet almanıza işaret değildir. Operasyon ekibimiz, bize gelen projenin bütün detaylarına kadar hesabını yaparak sizelere en uygun cami halısı fiyatı sunmaktadır. Hayırsever cami halısı müşterilerimizi koruyacak şekilde; yapılacak işleri, seçilen cami halısı kalitesinin detaylı teknik özelliklerini, cami halısı fiyatını sözleşme ile müşterilerimize taahhüt ediyoruz.

Mümkün olmayan cami halısı fiyatı teklifi alarak mağdur olmayın. En ince detayları ile sizi koruyan güvenilir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edin! Sizin projenize göre cami halısı fiyatları hakkında bilgi edinmek için iletişime geçiniz.