Asil Cami Halıları Hakkında

Halı Dünyası sektörünün ilklerinden Asil Halı Cami Halıları ile camilerimizin güzelliği ortaya çıkıyor!

Mistik figürlerinde de yer aldığı geniş renk ve model yelpazesiyle göz dolduran Asil Cami halıları, caminizin boyutuna ve cemaatin yoğunluğuna uygun olarak dizayn edilir. Cami halısı konusunda sade ve Osmanlı figürlerinin yer aldığı birbirinden farklı seçenekler sunulur. Herkesin tarz ve beğenisine göre ürün bulabileceği firmamızda dikkat çeken en önemli nokta, halılarımızın leke tutmayan modeller oluşudur. Alev almayan, küflenmeyen, dayanıklı ve uzun ömürlü olan cami halıları, her yıl farklı desenleriyle sizlerin ilgisini çeken kampanyalar sunar. Uzun yıllar siz müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılayan firmamızın sağlıklı ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Cami halısı hizmetinde iplik kalitesinden çözgü-atkı ipliğine, desenlerinden renklerine, profesyonel döşeme işçiliğinde kullanılan malzeme kalitesine kadar her konuda Asil Halı’dan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Aldığınız kaliteli cami halısını, rutubet ve nemli olmayan bir yerde saklamanız bakımı açısından yeterli olacaktır. Asil Cami halısı, kolay temizlenebilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Esnek, sağlığınıza özen gösteren bu halı çeşitleri, camilerinize ayrı bir şıklık katacaktır.

Özel isteğe bağlı birçok üründe tasarlanan firmamızda sayısız proje siz değerli dostlarımızla geliştirilmiştir. Bu konuda başarı sağlayan Asil Halı, en son engelliler için engelleri kaldırıyoruz projesine katkıda bulunmuştur.

Beğendiğiniz desenin sizin caminizde nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, caminizin fotoğrafını çekip yollayın, deseni bilgisayarda uygulayıp size sunalım.
Ücretsiz projelendirme için lütfen iletişime geçiniz.