ASİL OTEL HALISI

Otel Halılarında Asil Halı Kalitesini yaşayın!

Otel halıları, farklı konseptteki otellerinizde kullanacağınız Axminster dokuma halı tezgahları, Wilton dokuma halı tezgahları, İğneli dokuma halı tezgahları, Karo halılar ve Özel el dokuma halılarını kapsamaktadır. Otel halısı seçiminde alacağınız halı modelinin çağdaş çizgilere sahip olan kaliteli bir ürün olmasına gayret edilir. Çünkü Halılar sadece bir zemin kaplaması değil, görsel anlamda mekanınıza derinlik ve güzellik katan bir unsur olarak görülür.

Otel halısı, içinde toz barındırmayan anti alerjik bir halı olmalı, elektriklenme yapmayan ve kaymayan özellikte olmalıdır.

Otel Halısı sizlerin beğenisini kazanacak şekilde ve kullanılacağı otel benzeri mekanların dekorasyonuna uyumlu biçimde tasarlanır. Asil Halı, kullanıma elverişli olan ürünleriyle sizlerin ihtiyacını karşılamış olacaktır. Dayanıklı ve yıpranmaya karşı dirençli olan otel halı modelleri, halınızı uzun süre sorunsuz biçimde kullanmanızı sağlar.

Otel Halıları konusunda deneyimli olan ekibimiz, verilen ölçülere uygun olan renk ve desenleri sizinle paylaşır. Rutubet ve nem gibi olumsuz dış koşullardan otel odalarınızı koruyacaktır. İsteğinize uygun olarak üretilen halı çeşitlerimiz ile müşterilerinizin de ilgini çekmiş, farklı kullanım alanlarına değişik bir hava katmış olacaksınız.